header-image-vb.jpg

Trainingsschema

Dit schema loopt van 27-8-2022 t/m 16-12-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 M Trainingsgroep MO8 Veld 1 - A
17:00 - 18:00 M Trainingsgroep MO9 Madelief Haans Veld 2 - AB
17:00 - 18:00 MO8-1 Nienke de Ridder Veld 1 - A
17:00 - 18:00 MO8-2 Emma Paridaans Veld 1 - B
17:00 - 18:00 MO8-3 Sara Louer Veld 1 - C
17:00 - 18:00 MO8-4 Jenthe van Ommeren Veld 1 - D
17:00 - 18:00 MO9-1 Diewertje Vromans Veld 2 - AB
17:00 - 18:00 MO9-2 Veerle Vromans Veld 2 - AB
17:00 - 18:00 MO9-3 Sofie Tack Veld 2 - CD
17:00 - 18:00 MO9-4 Amy Populiers Veld 2 - CD
17:00 - 18:00 MO9-5 Valerie Prinssen Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 MO12-1 Kyan Bodewes Veld 3 - AB
18:00 - 19:00 MO10-1 Fleur Vermeer Veld 2 - AB
18:00 - 19:00 MO10-2 Sophie Nootenboom Veld 2 - CD
18:00 - 19:00 MO10-3 Guusje Scholten
Lieve Schulpen
Veld 3 - CD
19:00 - 21:30 keepers1 Trainingsgroep Keepersveld
19:00 - 20:30 JO14-2 Iris van Bers Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 JO14-3 Dennis Kammers Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 JO14-4 Stan van Roessel Veld 4 HV
19:00 - 20:30 JO16-1 Joep Wouters HV1
19:00 - 20:30 JO16-2 Craig Fuller HV1
19:00 - 20:30 JO16-3 Marcel fontijn Meijers HV1
19:00 - 20:30 MO14-2 Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 MO14-4 Jasmijn van Assen
Mijntje van de Kam
Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 MO14-5 Eliesa van de Kamp Veld 1 - CD
19:00 - 20:00 MO16-3 Jos Schalken Veld 3 - CD Tweede training
20:30 - 22:00 Dames Jong 4 Veld 3 - AB
20:30 - 22:00 Heren Jong 2 Veld 3 - CD
20:30 - 22:00 JO18-1 Joep Wouters HV1 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers A Mark Mutsaers Veld 2 Trimmers A of B wedstrijd
20:30 - 22:00 Trimmers B Veld 2 Trimmers A of B wedstrijd
20:30 - 22:00 Trimmers B Veld 1 - AB Trimmers A of B training
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MO12-2 Fleur van Hussen
Maud Coppes
Suus Braaksma
Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 JO12-1 Willem de Laat HV1
17:30 - 19:00 JO12-2 HV1
17:30 - 19:00 JO12-3 HV1
17:30 - 19:00 MO12-3 Julia de Graaf
Romy Burger
Veld 3 - AB
17:30 - 19:00 MO12-4 Fieke van Gestel
Fleur Beijes
Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 MO12-5 Karlijn Hoving
Kiki van Eijl
Veld 1 - AB
18:00 - 19:30 JO14-1 Ries Houthuijzen Veld 3 - CD
18:30 - 20:00 MO16-1 Robine Ijsenbrant Veld 2 - CD
19:00 - 20:00 keepers1 Trainingsgroep Keepersveld
19:00 - 20:30 MO14-1 Jop van Opstal Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 MO14-3 Isis Mateijsen Veld 4 HV
19:00 - 20:30 MO18-2 Pauline Kolen Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 MO18-3 Bram van der Sijpt
Sam de Kok
Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MO18-4 Bram van der Sijpt
Sam de Kok
Veld 1 - AB
19:30 - 20:30 MO16-2 Martijn van Hussen Veld 3 - CD Tweede training
20:00 - 21:00 keepers1 Trainingsgroep Keepersveld
20:00 - 21:30 MO18-1 Michel van Kuringe Veld 2 - CD
20:30 - 22:30 Dames 1 Tim Schalken Veld 2 - AB D1
20:30 - 22:00 Dames 5 Veld 4 HV
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Veld 1 - AB DJ4
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 Veld 1 - CD DJ2
20:30 - 22:30 Heren 1 Stefan Duijf Veld 3 H1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 MO9-2 Inge von Burg Veld 2 - A Tweede training
17:00 - 18:00 MO10-1 Freek van Kasteren Veld 3 - AB Tweede training
17:00 - 18:00 MO10-3 Joost van den Hout Veld 2 - CD Tweede training
17:30 - 19:00 MO12-1 Kyan Bodewes Veld 3 - CD
18:00 - 19:00 JO10-1 Mik Koeton Veld 2 - AB
18:00 - 19:00 JO10-2 Emilie Kuijpers
Daan Kammers
Veld 2 - CD
18:00 - 19:00 JO9-1 Robert Jan ter Braak
Siebe Peters
Veld 1 - A
18:00 - 19:00 MO12-3 Freek van Kasteren Veld 3 - AB Tweede training
19:00 - 20:30 JO14-2 HV1
19:00 - 20:30 JO14-3 Dennis Kammers HV1
19:00 - 20:30 JO14-4 HV1
19:00 - 20:30 JO16-1 Joep Wouters Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 JO16-2 Craig Fuller Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 JO16-3 Marcel fontijn Meijers Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 MO16-2 Kyan Bodewes Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 MO16-3 Lars Scheepjens Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 MO16-4 Dot Rasenberg Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MO16-5 Robin van der Steen Veld 4 HV
20:30 - 22:00 Dames 2 Veld 2 - CD D2
20:30 - 22:00 Dames 3 Veld 3 - CD D3
20:30 - 22:00 Dames 4 Veld 1 - CD D4
20:30 - 22:00 Dames Jong 3 Veld 1 - AB DJ1
20:30 - 22:00 Heren 5 Veld 3 - AB
20:30 - 22:00 JO18-1 Joep Wouters Veld 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JO12-1 Lieke van Os-schellekens
Willem de Laat
Veld 3 - CD
17:30 - 19:00 JO12-2 Wessel Dusée Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 JO12-3 Tristan van der Veen
Rico Verhagen
Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 MO14-1 Jop van Opstal Veld 2 - CD
18:00 - 19:00 MO14-2 Kyan Bodewes Veld 2 - AB Tweede training
18:30 - 20:00 JO14-1 Ries Houthuijzen HV1 - AB
18:30 - 19:30 MO14-4 Patrick Tack Veld 4 HV Tweede training
18:45 - 19:30 keepers1 Trainingsgroep Keepersveld
19:00 - 20:30 Heren 2 Veld 2 - AB H2
19:00 - 20:30 Heren 4 Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 MO16-1 Robine Ijsenbrant Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 MO18-1 Michel van Kuringe Veld 3 - AB
19:00 - 20:00 MO18-2 Pauline Kolen Veld 1 - AB Tweede training
19:30 - 20:30 keepers1 Trainingsgroep Keepersveld Keepsters dames 1
20:30 - 22:30 Dames 1 Tim Schalken Veld 3 D1
20:30 - 22:00 Donderdagavond Dames 1 Veld 1 - AB DDW1
20:30 - 22:00 Donderdagavond Dames 2 Veld 1 - CD DDW2
20:30 - 22:30 Heren 1 Stefan Duijf Veld 2 H1
20:30 - 22:00 Hockey 7 Lex van de Pol Veld 4 HV
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Benjamini's 15:30 Ries Houthuijzen
Bieke Dusee
Veld 2 - AB
16:00 - 17:00 MO12-4 Martijn van Boxtel Veld 3 - CD Tweede training
16:30 - 17:30 keepers1 Trainingsgroep Veld 2 - CD Benjamini's 16:30 RESERVE
16:30 - 17:30 J Trainende mini's Jippe van Sassen
Pim Kammers
Claire Zemp
Rinske Pauw
Veld 1 - AB
16:30 - 17:30 JO8-1 Teun Wagemakers
Teun van Os
Veld 1 - C
16:30 - 17:30 JO8-2 Tijl Bergen Veld 1 - D
16:30 - 17:30 M Trainende mini's Bieke Dusee
Ila Wennink
Ries Houthuijzen
Veld 2 - AB
16:30 - 17:30 MO9-3 Kristine de Witte Keepersveld Tweede training
17:00 - 18:00 keepers1 Trainingsgroep Veld 4 HV Mini keepers
17:00 - 18:00 JO10-1 Tom Janssen Veld 3 - A Tweede training
17:00 - 18:00 JO10-2 Veld 3 - B Tweede training
17:00 - 18:00 MO10-2 Sjoerd Backbier Veld 3 - CD
17:30 - 18:30 MO12-2 Luc von Burg Veld 2 - AB Tweede training
17:30 - 18:30 MO12-5 Ellen Bekkers
Nanette van der Heijden
Veld 2 - CD Tweede training
17:30 - 18:30 MO8-2 Ton Schreuder Veld 1 - A Tweede training
17:30 - 18:30 MO9-1 Judith Spaninks
Maarten van Keulen
Veld 1 - D Tweede training
18:00 - 19:00 MO18-4 Jan van der Wielen Veld 3 - CD Tweede training
19:00 - 20:00 MO14-5 Freek van Agt Veld 3 - CD Tweede training
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 Veld 3 - AB HJ1
20:30 - 22:00 Heren Veteranen B Veld 3 - CD
20:30 - 22:00 Hockey 7 Veld 1 - AB VH7