header-image-vb.jpg

Trainingsschema

Dit schema loopt van 1-7-2021 t/m 15-8-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 M6E1 Veld 3 - AB
17:00 - 18:00 M6E2 Veld 3 - AB
17:00 - 18:00 M6E3 Veld 3 - CD
17:00 - 18:00 M6E4 Veld 3 - CD
17:30 - 19:00 JD1 Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 MD1 Veld 2 - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Veld 1 - AB
18:00 - 19:00 M8E2 Veld 1 - CD
18:00 - 19:00 M8E3 Veld 3 - AB
18:30 - 20:00 MB5 Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 JC1 Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 MA1 Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MB3 Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 MC1 Veld 2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 5 Veld 3 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 5 Veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers A Veld 2 Trimmers A + B
20:30 - 22:00 Trimmers B Veld 2 Trimmers A + B
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MD2 Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 MD3 Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 MD4 Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 MD5 Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 MD6 Veld 3 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 Heren 3 Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 JA1 Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 MA3 Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 MB4 Veld 1 - CD
20:00 - 20:30 Dames 1 Veld 3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 Veld 4 HV
20:30 - 22:00 Dames 1 Veld 3
20:30 - 22:00 Dames Jong 3 Veld 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Veld 2
20:30 - 22:00 MA2 Veld 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 J6E1 Veld 1 - B
17:30 - 18:30 J6E2 Veld 1 - A
17:30 - 18:30 J6E3 Veld 2 - CD + trainingsgroep jongens
17:30 - 19:00 JC3 Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 JD1 Veld 3 - AB
17:30 - 19:00 JD2 Veld 3 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Veld 2 - AB
18:00 - 19:00 J8E1 Veld 4 HV
18:30 - 20:00 JC2 Veld 1 - AB
18:30 - 20:00 MC1 Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 Dames 5 Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 2 Veld 1 - CD DJ2
19:00 - 20:30 JC1 Veld 2 - AB
19:30 - 21:00 MA1 Veld 3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Veld 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 4 Veld 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 4 Veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 6 Veld 3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MC2 Veld 3 - AB
17:30 - 19:00 MC3 Veld 3 - CD
17:30 - 19:00 MC4 Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 MC5 Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 MC6 Veld 4 HV
18:30 - 20:00 JA1 Veld 2 - CD
18:30 - 20:00 JB1 Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 Heren 2 Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 MA4 Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Veld 4 HV Team 21-22 eerste training, refer TC MR
20:00 - 21:30 Heren 1 Veld 2
20:30 - 22:00 keepers1 Trainingsgroep Veld 4 HV Train DD
20:30 - 22:00 Dames Jong 6 Veld 3 - AB
20:30 - 22:00 Donderdagavond Dames 1 Veld 1 - AB
20:30 - 22:00 Donderdagavond Dames 2 Veld 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Benjamini's 15:30 Veld 2 - AB
16:30 - 17:30 Benjamini's 16:30 Veld 2 - AB
16:30 - 17:30 J Trainende mini's Veld 1 - D
16:30 - 17:30 J3F1 Veld 1 - C
16:30 - 17:30 M trainende mini's Veld 2 - CD
16:30 - 17:30 M3F1 Veld 3
16:30 - 17:30 M3F2 Veld 3
16:30 - 17:30 M3F3 Veld 3
17:00 - 18:00 keepers1 Trainingsgroep Veld 4 HV mini keeperstraining
18:30 - 20:00 JA2 Veld 3 - AB
19:00 - 20:00 Dames 5 Veld 3 - CD
19:30 - 21:30 Dames 1 Veld 2 Dames 1
20:00 - 21:30 Heren 3 Veld 3 - CD
20:00 - 21:30 Heren 4 Veld 3 - AB Heren 4
20:00 - 21:30 Heren Jong 1 Veld 1 - CD
20:00 - 22:00 Hockey 7 Veld 1 - AB