banner-teams.jpg

Heren Veteranen B

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Dennis van Dijk
Aanvoerder John van Hees

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bommelerwaard H35A Warande H35C 12:45
Den Bosch H35D Berkel-Enschot H35B 14:15
Den Bosch H35E DDHC H35A 12:15
Geel-Zwart H35B Hopbel H35B 13:00
Liempde H35A Oss H35B 10:15

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Enschot H35B 18 50 16 2 0 63 19 0
2 Bommelerwaard H35A 18 35 10 5 3 49 26 0
3 Liempde H35A 19 34 10 4 5 36 25 0
4 Oss H35B 18 31 10 1 7 54 39 0
5 Hopbel H35B 18 31 9 4 5 67 43 0
6 Geel-Zwart H35B 17 22 7 1 9 37 56 0
7 Berlicum H35B 19 21 6 3 10 41 55 0
8 DDHC H35A 18 19 6 1 11 50 60 0
9 Den Bosch H35D 17 15 4 3 10 30 46 0
10 Den Bosch H35E 18 14 4 2 12 28 54 0
11 Warande H35C 18 12 4 0 14 40 72 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch H35D 14:15 uit
12 jun MHC Bommelerwaard H35A 12:00 thuis - Veld 3

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Bommelerwaard H35A Den Bosch H35D 4-2
Berkel-Enschot H35B Den Bosch H35E 2-1
Warande H35C Berlicum H35B 1-3
DDHC H35A Liempde H35A 1-3
Oss H35B Hopbel H35B 3-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Geel-Zwart H35B DDHC H35A 2-1
Den Bosch H35D Oss H35B 0-3
Den Bosch H35E Bommelerwaard H35A 1-2
Liempde H35A Warande H35C 2-1
Berlicum H35B Berkel-Enschot H35B 2-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Berkel-Enschot H35B Liempde H35A 3-0
Warande H35C Geel-Zwart H35B 3-4
DDHC H35A Hopbel H35B 4-5
Den Bosch H35E Den Bosch H35D 1-1
Bommelerwaard H35A Berlicum H35B 3-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Oss H35B DDHC H35A 0-3
Hopbel H35B Warande H35C 11-1
Geel-Zwart H35B Berkel-Enschot H35B 1-4
Berlicum H35B Den Bosch H35E 1-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Warande H35C Oss H35B 0-8
Berlicum H35B Den Bosch H35D 2-4
Den Bosch H35E Liempde H35A 1-2
Bommelerwaard H35A Geel-Zwart H35B 2-3
Berkel-Enschot H35B Hopbel H35B 3-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Oss H35B Berkel-Enschot H35B 1-4
Liempde H35A Berlicum H35B 1-1
Den Bosch H35D DDHC H35A 3-4
Hopbel H35B Bommelerwaard H35A 3-3
Geel-Zwart H35B Den Bosch H35E 3-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Liempde H35A Den Bosch H35D 2-0
Bommelerwaard H35A Oss H35B 2-3
Warande H35C DDHC H35A 5-1
Berlicum H35B Geel-Zwart H35B 2-3
Den Bosch H35E Hopbel H35B 3-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
DDHC H35A Berkel-Enschot H35B 0-3
Oss H35B Den Bosch H35E 3-0
Den Bosch H35D Warande H35C 1-4
Geel-Zwart H35B Liempde H35A 2-2
Hopbel H35B Berlicum H35B 6-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Berkel-Enschot H35B Warande H35C 3-2
Geel-Zwart H35B Den Bosch H35D 1-3
Bommelerwaard H35A DDHC H35A 2-1
Berlicum H35B Oss H35B 4-1
Liempde H35A Hopbel H35B 2-4
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
DDHC H35A Den Bosch H35E 9-0
Warande H35C Bommelerwaard H35A 0-5
Hopbel H35B Geel-Zwart H35B 4-1
Oss H35B Liempde H35A 1-3
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Bommelerwaard H35A Berkel-Enschot H35B 1-1
Berlicum H35B DDHC H35A 3-5
Den Bosch H35E Warande H35C 1-2
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Berkel-Enschot H35B Den Bosch H35D 3-0
Liempde H35A Bommelerwaard H35A 0-0
ZONDAG 6 MAART 2022
Geel-Zwart H35B Oss H35B 3-4
ZONDAG 13 MAART 2022
Den Bosch H35D Bommelerwaard H35A 3-3
Berlicum H35B Warande H35C 5-4
Hopbel H35B Oss H35B 2-1
Den Bosch H35E Berkel-Enschot H35B 0-7
Liempde H35A DDHC H35A 4-1
ZONDAG 20 MAART 2022
Oss H35B Den Bosch H35D 5-0
DDHC H35A Geel-Zwart H35B 8-1
Bommelerwaard H35A Den Bosch H35E 3-1
Berkel-Enschot H35B Berlicum H35B 3-0
ZONDAG 27 MAART 2022
Liempde H35A Berkel-Enschot H35B 0-2
Berlicum H35B Bommelerwaard H35A 1-4
Den Bosch H35D Den Bosch H35E 5-0
Hopbel H35B DDHC H35A 6-3
Geel-Zwart H35B Warande H35C 6-3
ZONDAG 3 APRIL 2022
Bommelerwaard H35A Liempde H35A 2-1
DDHC H35A Oss H35B 2-6
Warande H35C Hopbel H35B 3-6
Den Bosch H35E Berlicum H35B 4-1
ZONDAG 10 APRIL 2022
Geel-Zwart H35B Bommelerwaard H35A 4-2
Liempde H35A Den Bosch H35E 3-1
Den Bosch H35D Berlicum H35B 0-2
Hopbel H35B Berkel-Enschot H35B 3-4
Oss H35B Warande H35C 4-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Bommelerwaard H35A Hopbel H35B 2-0
Berkel-Enschot H35B Oss H35B 4-2
Berlicum H35B Liempde H35A 1-1
DDHC H35A Den Bosch H35D 3-3
Den Bosch H35E Geel-Zwart H35B 5-2
ZONDAG 1 MEI 2022
Berkel-Enschot H35B Geel-Zwart H35B 3-0
Den Bosch H35D Hopbel H35B 0-3
Warande H35C Liempde H35A 1-2
ZONDAG 8 MEI 2022
Oss H35B Bommelerwaard H35A 2-2
Hopbel H35B Den Bosch H35E 4-4
Den Bosch H35D Liempde H35A 3-1
DDHC H35A Warande H35C 3-2
Geel-Zwart H35B Berlicum H35B 1-3
ZONDAG 15 MEI 2022
Liempde H35A Geel-Zwart H35B 5-0
Berkel-Enschot H35B DDHC H35A 5-1
Den Bosch H35E Oss H35B 1-3
Berlicum H35B Hopbel H35B 4-4
Warande H35C Den Bosch H35D 5-2
ZONDAG 22 MEI 2022
Warande H35C Berkel-Enschot H35B 2-5
DDHC H35A Bommelerwaard H35A 0-7
Oss H35B Berlicum H35B 4-6
Hopbel H35B Liempde H35A 0-2