banner-teams.jpg

Heren6

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Marnick van den Brand
Aanvoerder Bas Hoevenaars
Aanvoerder Hidde Naaijkens

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot H6 Zwart-Wit H6 13:00
Breda H6 Breda H5
Goirle H3 Waalwijk H3 13:45
Liberty H3 Hilvarenbeek H1
Shot H3 Were Di H8
Vlijmen H2-O Zwart-Wit H7

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Waalwijk H3 6 18 6 0 0 33 13 0
2 Breda H6 6 13 4 1 1 23 22 0
3 Berkel-Enschot H6 6 13 4 1 1 20 19 0
4 Zwart-Wit H7 6 12 4 0 2 20 17 0
5 Shot H3 6 8 2 2 2 12 14 0
6 Zwart-Wit H6 6 7 2 1 3 16 18 0
7 Liberty H3 5 6 2 0 3 17 12 0
8 Breda H5 6 5 1 2 3 17 20 0
9 Goirle H3 4 4 1 1 2 7 8 0
10 Were Di H8 6 4 1 1 4 22 27 0
11 Hilvarenbeek H1 5 2 1 2 2 21 19 3
12 Vlijmen H2 6 1 0 1 5 4 23 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov B.N.M.H.C. Zwart-Wit H6 13:00 thuis - Veld 1
22 nov HC Waalwijk H3 10:15 uit
7 mrt Were Di Tilburg H8 n.n.b uit
14 mrt Hockeyclub Hilvarenbeek H1 n.n.b thuis
21 mrt MHC Liberty H3 n.n.b uit
28 mrt SHOT H3 n.n.b thuis
11 apr M.H.C. Goirle H3 n.n.b uit
18 apr BH&BC Breda H5 n.n.b thuis
25 apr VMHC H2 n.n.b thuis
16 mei BH&BC Breda H6 n.n.b uit
30 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit H7 n.n.b thuis
6 jun B.N.M.H.C. Zwart-Wit H6 n.n.b uit
13 jun HC Waalwijk H3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Berkel-Enschot H6 Were Di H8 2-6
Vlijmen H2-O Waalwijk H3 0-5
Breda H6 Zwart-Wit H6 2-1
Zwart-Wit H7 Breda H5 2-5
Shot H3 Liberty H3 0-4
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Hilvarenbeek H1 Berkel-Enschot H6 5-6
Were Di H8 Vlijmen H2-O 2-2
Waalwijk H3 Breda H6 6-1
Zwart-Wit H6 Zwart-Wit H7 2-3
Breda H5 Shot H3 (2-2)TEMP_RESULT
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Zwart-Wit H7 Waalwijk H3 1-4
Breda H6 Were Di H8 6-5
Goirle H3 Shot H3 1-3
Berkel-Enschot H6 Liberty H3 3-2
Vlijmen H2-O Hilvarenbeek H1 1-5
Zwart-Wit H6 Breda H5 3-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Were Di H8 Zwart-Wit H7 1-6
Hilvarenbeek H1 Breda H6 7-7
Liberty H3 Vlijmen H2-O 5-0
Shot H3 Berkel-Enschot H6 2-2
Breda H5 Goirle H3 2-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Zwart-Wit H7 Hilvarenbeek H1 2-1
Breda H6 Liberty H3 3-2
Vlijmen H2-O Shot H3 1-4
Berkel-Enschot H6 Goirle H3 3-2
Zwart-Wit H6 Were Di H8 5-3
Waalwijk H3 Breda H5 7-4
DONDERDAG 8 OKTOBER 2020
Waalwijk H3 Zwart-Wit H6 5-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Were Di H8 Waalwijk H3 5-6
Goirle H3 Vlijmen H2-O 2-0
Shot H3 Breda H6 1-4
Breda H5 Berkel-Enschot H6 2-4
Hilvarenbeek H1 Zwart-Wit H6 3-3
Liberty H3 Zwart-Wit H7 4-6