banner-teams.jpg

Heren Veteranen B

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Dennis van Dijk
Aanvoerder John van Hees

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berlicum H35B Geel-Zwart H35B 11:00
Bommelerwaard H35A Hopbel H35A 12:45
Den Bosch H35D Den Bosch H35E
Oss H35B Warande H35B
Uden H35B Liempde H35A 10:30
Warande H35C Berkel-Enschot H35B 10:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Oss H35B 6 16 5 1 0 12 4 0
2 Hopbel H35A 6 15 5 0 1 31 9 0
3 Uden H35B 6 15 5 0 1 12 6 0
4 Berkel-Enschot H35B 6 12 4 0 2 16 12 0
5 Geel-Zwart H35B 6 11 3 2 1 24 17 0
6 Bommelerwaard H35A 6 11 3 2 1 17 11 0
7 Den Bosch H35D 6 6 2 0 4 7 10 0
8 Warande H35C 6 4 1 1 4 9 14 0
9 Berlicum H35B 6 4 1 1 4 6 17 0
10 Liempde H35A 6 4 1 1 4 7 20 0
11 Warande H35B 6 3 1 0 5 6 16 0
12 Den Bosch H35E 6 3 1 0 5 8 19 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov MHC De Warande H35C 10:45 uit
22 nov Hockeyclub 's-Hertogenbosch H35D 12:45 thuis - Veld 3
7 mrt MHC Bommelerwaard H35A n.n.b thuis
14 mrt Hockey Club Uden H35B n.n.b uit
21 mrt Hockeyclub Berlicum H35B n.n.b thuis
28 mrt Liempde H35A n.n.b uit
11 apr SMHC De Hopbel H35A n.n.b thuis
18 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch H35E n.n.b uit
25 apr V.M.H.C. Geel-Zwart H35B n.n.b uit
16 mei MHC De Warande H35B n.n.b thuis
30 mei Oss H35B n.n.b uit
6 jun MHC De Warande H35C n.n.b thuis
13 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch H35D n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Warande H35C Oss H35B 1-2
Liempde H35A Geel-Zwart H35B 2-2
Uden H35B Den Bosch H35E 1-0
Den Bosch H35D Warande H35B 1-0
Bommelerwaard H35A Berkel-Enschot H35B 3-4
Berlicum H35B Hopbel H35A 0-4
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Berkel-Enschot H35B Uden H35B 1-2
Warande H35B Bommelerwaard H35A 0-4
Oss H35B Den Bosch H35D 1-0
Den Bosch H35E Berlicum H35B 1-2
Hopbel H35A Liempde H35A 6-1
Geel-Zwart H35B Warande H35C 2-4
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Den Bosch H35D Warande H35C 2-0
Berlicum H35B Berkel-Enschot H35B 1-4
Liempde H35A Den Bosch H35E 1-4
Hopbel H35A Geel-Zwart H35B 4-5
Uden H35B Warande H35B 2-1
Bommelerwaard H35A Oss H35B 2-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Oss H35B Uden H35B 2-1
Warande H35B Berlicum H35B 4-1
Den Bosch H35E Hopbel H35A 1-6
Geel-Zwart H35B Den Bosch H35D 4-2
Warande H35C Bommelerwaard H35A 1-3
Berkel-Enschot H35B Liempde H35A 4-1
DONDERDAG 1 OKTOBER 2020
Oss H35B Berlicum H35B 2-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Den Bosch H35E Geel-Zwart H35B 2-8
Uden H35B Warande H35C 3-1
Bommelerwaard H35A Den Bosch H35D 2-1
Hopbel H35A Berkel-Enschot H35B 5-2
Liempde H35A Warande H35B 2-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Warande H35C Berlicum H35B 2-2
Geel-Zwart H35B Bommelerwaard H35A 3-3
Berkel-Enschot H35B Den Bosch H35E 1-0
Oss H35B Liempde H35A 3-0
Den Bosch H35D Uden H35B 1-3
Warande H35B Hopbel H35A 0-6