banner-teams.jpg

Heren3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tim Schalken
Aanvoerder Michiel Schröder

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gemert H2 Don Quishoot H3 10:45
Helmond H4 Oedenrode H2-O
Hopbel H3 Den Bosch H6 14:15
MEP H3-O Den Bosch H4
Oranje-Rood H10 Berkel-Enschot H3 10:15
Oranje-Rood H7 Geel-Zwart H3 10:15

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Geel-Zwart H3 6 18 6 0 0 39 11 0
2 MEP H3 6 18 6 0 0 28 9 0
3 Den Bosch H4 6 11 3 2 1 17 7 0
4 Helmond H4 6 11 3 2 1 22 16 0
5 Oranje-Rood H7 6 9 3 0 3 19 22 0
6 Oranje-Rood H10 6 9 3 0 3 12 18 0
7 Berkel-Enschot H3 6 7 2 1 3 15 13 0
8 Oedenrode H2 6 7 2 1 3 14 21 0
9 Hopbel H3 6 6 2 0 4 16 17 0
10 Don Quishoot H3 6 3 1 0 5 8 18 0
11 Den Bosch H6 6 3 1 0 5 9 32 0
12 Gemert H2 6 2 0 2 4 9 24 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov HC Oranje Rood H10 10:15 uit
22 nov SMHC De Hopbel H3 11:15 thuis - Veld 2
7 mrt HC Oranje Rood H7 n.n.b thuis
14 mrt MHC MEP H3 n.n.b uit
21 mrt HC Gemert H2 n.n.b thuis
28 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H4 n.n.b uit
11 apr V.M.H.C. Geel-Zwart H3 n.n.b thuis
18 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch H6 n.n.b uit
25 apr Don Quishoot H3 n.n.b uit
16 mei Sint Oedenrode H2 n.n.b thuis
30 mei HC Helmond H4 n.n.b uit
6 jun HC Oranje Rood H10 n.n.b thuis
13 jun SMHC De Hopbel H3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Oranje-Rood H10 Helmond H4 1-3
Den Bosch H4 Don Quishoot H3 4-1
Oranje-Rood H7 Berkel-Enschot H3 5-2
MEP H3-O Den Bosch H6 4-1
Gemert H2 Geel-Zwart H3 2-12
Hopbel H3 Oedenrode H2-O 2-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Helmond H4 Hopbel H3 3-1
Oedenrode H2-O Oranje-Rood H7 6-3
Berkel-Enschot H3 MEP H3-O 2-3
Den Bosch H6 Gemert H2 5-2
Don Quishoot H3 Oranje-Rood H10 0-2
Geel-Zwart H3 Den Bosch H4 3-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Den Bosch H4 Den Bosch H6 6-1
Gemert H2 Berkel-Enschot H3 0-1
Hopbel H3 Oranje-Rood H10 6-3
Oranje-Rood H7 Helmond H4 3-6
MEP H3-O Oedenrode H2-O 6-0
Geel-Zwart H3 Don Quishoot H3 5-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Don Quishoot H3 Hopbel H3 2-4
Berkel-Enschot H3 Den Bosch H4 0-0
Oedenrode H2-O Gemert H2 1-1
Helmond H4 MEP H3-O 4-5
Oranje-Rood H10 Oranje-Rood H7 4-2
Den Bosch H6 Geel-Zwart H3 2-8
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Den Bosch H4 Oedenrode H2-O 3-0
Gemert H2 Helmond H4 4-4
MEP H3-O Oranje-Rood H10 7-1
Oranje-Rood H7 Hopbel H3 3-2
Geel-Zwart H3 Berkel-Enschot H3 5-1
Den Bosch H6 Don Quishoot H3 0-3
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Berkel-Enschot H3 Den Bosch H6 9-0
Hopbel H3 MEP H3-O 1-3
Oranje-Rood H10 Gemert H2 1-0
Don Quishoot H3 Oranje-Rood H7 2-3
Oedenrode H2-O Geel-Zwart H3 4-6
Helmond H4 Den Bosch H4 2-2