banner-teams.jpg

Dames5

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Janneke Sterrenburg
Aanvoerder Marieke Sterrenburg

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot D5 Drunen D4 11:15
DES D6 Tilburg D9 13:30
Den Bosch D12 Hopbel D4
Den Bosch D13 Hopbel D5
Hilvarenbeek D2-O Oirschot D4 10:30
Tilburg D12 Were Di D9

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Den Bosch D12 6 15 5 0 1 23 4 0
2 Drunen D4 6 15 5 0 1 20 9 0
3 Hilvarenbeek D2 6 12 4 0 2 20 11 0
4 Hopbel D5 6 10 3 1 2 14 10 0
5 Berkel-Enschot D5 6 10 3 1 2 7 7 0
6 DES D6 6 9 3 0 3 26 10 0
7 Tilburg D9 6 9 3 0 3 7 18 0
8 Oirschot D4 6 9 2 3 1 19 10 0
9 Hopbel D4 6 7 2 1 3 15 12 0
10 Tilburg D12 6 4 1 1 4 7 33 0
11 Den Bosch D13 6 2 0 2 4 9 18 0
12 Were Di D9 6 1 0 1 5 4 29 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov MHCD D4 11:15 thuis - Veld 3
22 nov Were Di Tilburg D9 n.n.b uit
7 mrt SMHC De Hopbel D4 n.n.b uit
14 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D12 n.n.b thuis
21 mrt HC Tilburg D12 n.n.b uit
28 mrt SMHC De Hopbel D5 n.n.b thuis
11 apr Hockeyclub Hilvarenbeek D2 n.n.b thuis
18 apr MHC DES D6 n.n.b uit
25 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch D13 n.n.b thuis
16 mei HC Tilburg D9 n.n.b uit
30 mei HC Oirschot D4 n.n.b thuis
6 jun MHCD D4 n.n.b uit
13 jun Were Di Tilburg D9 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Tilburg D9 Hopbel D5 2-1
Den Bosch D13 Oirschot D4 3-3
DES D6 Drunen D4 1-3
Hilvarenbeek D2-O Were Di D9 6-1
Berkel-Enschot D5 Hopbel D4 1-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Hopbel D5 Tilburg D12 5-1
Den Bosch D12 Berkel-Enschot D5 2-0
Drunen D4 Den Bosch D13 5-2
Were Di D9 DES D6 0-8
Hopbel D4 Hilvarenbeek D2-O 2-4
Oirschot D4 Tilburg D9 5-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Den Bosch D13 Were Di D9 2-2
Oirschot D4 Hopbel D5 2-2
Berkel-Enschot D5 Tilburg D12 2-2
Hilvarenbeek D2-O Den Bosch D12 3-2
DES D6 Hopbel D4 4-2
Tilburg D9 Drunen D4 2-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Den Bosch D12 DES D6 2-1
Hopbel D4 Den Bosch D13 3-1
Were Di D9 Tilburg D9 0-3
Drunen D4 Oirschot D4 3-2
Hopbel D5 Berkel-Enschot D5 2-0
Tilburg D12 Hilvarenbeek D2-O 2-5
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Oirschot D4 Were Di D9 5-0
Drunen D4 Hopbel D5 3-1
Hilvarenbeek D2-O Berkel-Enschot D5 0-1
DES D6 Tilburg D12 11-0
Den Bosch D13 Den Bosch D12 0-3
Tilburg D9 Hopbel D4 0-6
WOENSDAG 7 OKTOBER 2020
Tilburg D12 Den Bosch D12 0-9
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Hopbel D5 Hilvarenbeek D2-O 3-2
Were Di D9 Drunen D4 1-5
Hopbel D4 Oirschot D4 2-2
Den Bosch D12 Tilburg D9 5-0
Berkel-Enschot D5 DES D6 3-1
Tilburg D12 Den Bosch D13 2-1