header-image-vb.jpg

Trainingsschema

Dit schema loopt van 1-5-2021 t/m 30-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 20:00 KNHB U15 Trainingsgroep Veld 3
17:00 - 18:00 M6E1 Kiki Moor Veld 1 - AB
17:00 - 18:00 M6E2 Veld 1 - AB
17:00 - 18:00 M6E3 Doortje Ellenbroek Veld 1 - CD
17:00 - 18:00 M6E4 Yfke van der Schoot Veld 1 - CD
17:00 - 18:00 M6E5 Veld 4 HV
17:00 - 18:00 M6E6 Veld 4 HV
17:00 - 18:00 M6E7 Veld 4 HV
17:00 - 18:00 M6E8 Veld 4 HV
17:30 - 19:00 JD1 Ole Croon
Jelle Stein
Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 Keepers J/M Keepersveld Damian
17:30 - 19:00 MD1 Kyan Bodewes Veld 2 - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Fleur Vermeer Veld 1 - AB
18:00 - 19:00 M8E2 Nora Putman
Angie van Erve
Veld 1 - CD
18:00 - 19:00 M8E3 Lonneke Hoving
Karlijn Hoving
Veld 4 HV
19:00 - 20:30 JC1 Koen Stein
Dennis Kammers
Veld 2 - CD
19:00 - 22:00 Keepers J/M Patrick Wierks Keepersveld
19:00 - 20:30 MA1 Berni Bodewes Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Jauke Vonk
Stan Pijnenburg
Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MB3 Sophie van den Hoven Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 MC1 Remco Bressers Veld 2 - AB
19:00 - 20:00 MC2 Jurriaan van der Valk Veld 4 HV 2de training
20:00 - 21:30 Heren5 Veld 3 - AB
20:30 - 22:00 DJ5 Veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers A Veld 1 - AB Training in geval van Thuis wedstrijd Trimmers
20:30 - 22:00 Trimmers A Mark Mutsaers Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers B Rob Schalken Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers B Veld 1 - AB Training in geval van Thuis wedstrijd Trimmers
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 MC5 Frank van de Schoot Veld 2 - AB Tweede training
17:30 - 19:00 JB2 Mick Outhuijse
Sam de Kok
Udenhout - AB
17:30 - 18:30 MC4 Gert-Jan de Graaf Veld 3 - AB tweede training
17:30 - 18:30 MC6 Sjors Hamers Veld 2 - AB Tweede training
17:30 - 19:00 MD2 Sophie Schalken
Katrijn Dusée
Veld 3 - CD MD2
17:30 - 19:00 MD3 Bella Weijers
Femke Moor
Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 MD4 Ebba Vogel Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 MD5 Isis van Gils
Mijntje van de Kam
Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 MD6 Fleur Beijes
Fieke van Gestel
Veld 4 HV MD6
17:45 - 18:30 Keepers J/M Keepersveld Damian
18:30 - 20:00 JA1 Veld 2 - AB
18:30 - 20:00 JB1 Jop van Opstal Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 Heren3 Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 MA3 Nikki van Hout Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Martijn Franken Veld 3 - CD MB1
19:00 - 20:30 MB4 Anna Huffmeijer Veld 1 - CD
19:00 - 20:00 MC3 Lars Scheepjens
Jos Schalken
Veld 4 HV Tweede training
20:00 - 20:30 Dames1 Veld 3 - AB
20:00 - 21:30 Dames3 Veld 4 HV
20:00 - 20:30 Heren1 Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames1 Veld 3
20:30 - 22:00 DJ3 Veld 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren1 Veld 2
20:30 - 22:00 MA2 Pauline Kolen Veld 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J Trainende mini's Veld 2 - CD
16:30 - 17:30 J3F1 Timo van Os
Daan Kammers
Veld 2 - CD
16:30 - 17:30 J6E3 Benoit van Boekel
Nicole van der Meer
Veld 2 - AB
16:30 - 17:30 J6E4 Emilie Kuijpers Veld 2 - AB
17:00 - 18:30 JD2 Freek Pijnenburg
Hidde Panis
Veld 1 - AB
17:30 - 18:30 J Training Veld 4 HV Reservering nieuw jongens 8-tal na de winterstop. Aangemaakt door Dennis Kammers
17:30 - 18:30 J6E1 Nicole Schalken
Minke Brooimans
Veld 2 - C
17:30 - 18:30 J6E2 Wessel Dusée Veld 2 - D
17:30 - 18:30 J8E1 Mees Tooten
Stef van Nuenen
Veld 3 - CD
17:30 - 19:00 JD1 Ole Croon
Jelle Stein
Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 JD3 Dennis Kammers Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 Keepers J/M Keepersveld Damian
17:30 - 19:00 MD1 Kyan Bodewes Veld 3 - AB
18:30 - 20:00 MC1 Remco Bressers Veld 2 - CD
18:30 - 19:30 MD4 Patrick Tack
Mark Bertens
Veld 3 - CD Tweede training
18:30 - 19:30 MD5 Angie van Erve
Linde van Rijsewijk
Veld 1 - AB Tweede training
19:00 - 20:30 Dames5 Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 DJ2 Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 JC1 Dennis Kammers
Koen Stein
Veld 2 - AB
19:00 - 19:45 Keepers J/M Keepersveld Hilke de Louwere
19:30 - 21:00 MA1 Berni Bodewes Veld 3 - CD
20:00 - 21:30 Dames2 Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 DJ1 Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 DJ4 Veld 1 - CD Niklas Rasenberg
20:30 - 22:00 Heren6 Veld 3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 MD2 Lars Scheepjens Veld 1 - AB tweede training
17:00 - 18:00 MD3 Bella Weijers Veld 2 - AB Tweede training
17:30 - 19:00 JA1 Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 MC2 Minke Bodewes Veld 3 - AB
17:30 - 19:00 MC3 Iris Moonen Veld 3 - CD
17:30 - 19:00 MC4 Dot Rasenberg
Lynn Smulders
Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 MC5 Fleur van Gils
Esmée Burger
Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 MC6 Isabelle Mouwen
Eliesa van de Kamp
Veld 4 HV
18:00 - 19:30 JB1 Jop van Opstal Veld 2 - AB
18:00 - 19:00 JD2 Udenhout - CD Trainer: Kyara(Udenhout)
19:00 - 20:30 Dames4 Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 Heren2 Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 JB2 Mirjam Stavleu Veld 4 HV
19:00 - 20:00 Keepers J/M Veld 2 - CD Keeperstraining van Damian
19:00 - 20:30 MA4 Kaj Van der Heijden
Sam de Kok
Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Martijn Franken Veld 3 - CD
19:30 - 21:30 Heren1 Veld 2
20:30 - 22:00 DDW 1 Veld 3 - AB
20:30 - 22:00 DDW 2 Veld 1 - CD
20:30 - 22:00 DDW 3 Veld 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A Veld 3 - CD
20:30 - 22:00 Trainingsgroep Dames Donderdag Lex van de Pol Veld 4 HV
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Benjamini’s 15:30 Niels de Ruiter Veld 2 - AB Kicks n Sticks
16:00 - 17:00 J8E1 Lieke van Os-schellekens Veld 4 HV tweede training
16:30 - 17:30 Benjamini’s 16:30 Niels de Ruiter Veld 2 - AB Kicks n Sticks
16:30 - 17:30 J6E1 Cornelie Glerum Veld 1 - CD Tweede training
16:30 - 17:30 J6E2 Wessel Dusée Veld 1 - CD Tweede training
16:30 - 17:30 M3F1 Veld 2 - CD
16:30 - 17:30 M3F2 Veld 2 - CD
16:30 - 17:30 M8E1 Ronald Verlaan Veld 3 - CD Tweede training
17:00 - 18:00 Keepers mini's J/M Veld 4 HV
17:00 - 18:00 M6E2 Luc von Burg Keepersveld Tweede training
17:00 - 18:00 M8E2 Martijn van Hussen
Freek van Kasteren
Veld 1 - AB tweede training
17:00 - 18:00 M8E3 Martijn van Boxtel Veld 3 - AB Tweede training
17:30 - 18:30 M6E3 Finn van der Waerden
Romke Velders
Veld 2 - B Tweede training
17:30 - 18:30 M6E4 Veld 2 - C tweede training
17:30 - 18:30 M6E6 Veld 2 - D Tweede training
18:00 - 19:00 JD3 Stan van Roessel Udenhout - AB Robin Scholten(Udenhout)
18:00 - 19:00 MB4 Jan van der Wielen Veld 3 - AB Tweede training
18:00 - 19:00 MD6 Freek van Agt Veld 4 HV Tweede training
18:30 - 19:30 Zomeravond hockey Veld 2 BLOCK
19:00 - 20:00 Dames5 Veld 3 - CD Tweede training
19:00 - 20:00 MA4 Kaj Van der Heijden
Sam de Kok
Veld 1 - CD Tweede training
19:00 - 20:00 MB2 Stan Pijnenburg
Jauke Vonk
Veld 3 - AB tweede training
19:30 - 21:30 Dames1 Veld 2
20:00 - 21:30 Heren 7 Veld 1 - CD
20:00 - 21:30 Heren3 Veld 3 - CD
20:00 - 21:30 Heren4 Veld 3 - AB