banner-teams.jpg

Dames2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Pauline Kolen
Aanvoerder Charlotte Schoenmakers

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot D2-O Hopbel D2-O
DES D2 Etten-Leur D2
Den Bosch D4 Den Bosch D3
Etten-Leur D3 Warande D2-O
Zwart-Wit D2-O Oss D2-O
Zwart-Wit D3 Goirle D2

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zwart-Wit D2 6 16 5 1 0 26 3 0
2 Goirle D2 6 16 5 1 0 27 11 0
3 DES D2 6 12 4 0 2 19 11 0
4 Den Bosch D3 6 12 4 0 2 13 11 0
5 Hopbel D2 6 11 3 2 1 14 9 0
6 Oss D2 6 10 3 1 2 15 13 0
7 Berkel-Enschot D2 6 10 3 1 2 10 9 0
8 Warande D2 6 9 3 0 3 13 20 0
9 Zwart-Wit D3 6 3 1 0 5 11 17 0
10 Den Bosch D4 6 3 1 0 5 9 21 0
11 Etten-Leur D3 6 3 1 0 5 9 23 0
12 Etten-Leur D2 6 0 0 0 6 10 28 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt SMHC De Hopbel D2 n.n.b thuis
14 mrt Oss D2 n.n.b uit
21 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D3 n.n.b thuis
28 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit D2 n.n.b uit
11 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch D4 n.n.b uit
18 apr HC Etten-Leur D3 n.n.b thuis
25 apr MHC DES D2 n.n.b uit
16 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit D3 n.n.b thuis
30 mei M.H.C. Goirle D2 n.n.b uit
6 jun HC Etten-Leur D2 n.n.b thuis
13 jun MHC De Warande D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Oss D2-O Zwart-Wit D2-O 1-1
Hopbel D2-O Berkel-Enschot D2-O 1-1
Den Bosch D3 Den Bosch D4 4-1
Warande D2-O Etten-Leur D3 2-6
Etten-Leur D2 DES D2 0-7
Goirle D2 Zwart-Wit D3 5-2
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Den Bosch D4 Goirle D2 2-5
Zwart-Wit D2-O Den Bosch D3 5-0
Etten-Leur D3 Hopbel D2-O 1-3
DES D2 Warande D2-O 4-1
Zwart-Wit D3 Etten-Leur D2 5-2
Berkel-Enschot D2-O Oss D2-O 0-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Zwart-Wit D2-O Den Bosch D4 5-1
Etten-Leur D2 Goirle D2 1-4
Warande D2-O Zwart-Wit D3 2-1
Hopbel D2-O DES D2 1-2
Oss D2-O Etten-Leur D3 5-2
Den Bosch D3 Berkel-Enschot D2-O 0-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Zwart-Wit D3 Hopbel D2-O 0-3
DES D2 Oss D2-O 4-2
Etten-Leur D3 Den Bosch D3 0-3
Berkel-Enschot D2-O Zwart-Wit D2-O 1-5
Den Bosch D4 Etten-Leur D2 4-2
Goirle D2 Warande D2-O 5-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Zwart-Wit D2-O Etten-Leur D3 6-0
Berkel-Enschot D2-O Den Bosch D4 3-0
Warande D2-O Etten-Leur D2 5-3
Hopbel D2-O Goirle D2 3-3
Oss D2-O Zwart-Wit D3 2-1
Den Bosch D3 DES D2 3-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Den Bosch D4 Warande D2-O 1-2
Etten-Leur D3 Berkel-Enschot D2-O 0-4
DES D2 Zwart-Wit D2-O 0-4
Zwart-Wit D3 Den Bosch D3 2-3
Goirle D2 Oss D2-O 5-2
Etten-Leur D2 Hopbel D2-O 2-3