banner5.jpg banner3.jpg

Indeling examensessies scheidsrechtercursus

9-11-2016  | Beste,

In onderstaand schema vind je de indeling welke cursisten wanneer verwacht worden om examen te doen. Zorg ervoor dat je goed voorbereid en op tijd aanwezig bent! Mocht onderstaande tabel onverhoopt niet goed leesbaar zijn (in de app is deze helaas niet goed leesbaar), klik dan hier om het schema te openen als excel-bestand of open de bijlage onder dit bericht! 

Mocht de datum of tijd waarop je bent ingedeeld echt niet uitkomen, stuur dan een mail naar cnjmwouters@home.nl met het verzoek om in een andere sessie te worden geplaatst.



Deelnemers Examen 16-11-2016 om 19.00 uur
Bas Hessels 
Beer Bresser
Bram Moonen
Bram Smits 
Camiel Geers
Hidde Rasenberg 
Hugo Snijders
Jasper Rijkers
Jasper van Gerven 
Jauke Vonk 
Jelle Roijakkers 
Jip Kuit 
Julien v.d.Poort
Julius van Zuilen 
Klaas Osse 
Koen de Kok 
Lukas Pastoor
Luuk Tijssen 
Martijn Hermans 
Martijn Snellen 
Max Thoene
Olivier Zinnemers
Robert Maas
Siebe Tuerlings 
Stan Pijnenburg 
Stef Havermans
Steven van de Ven 
Teun Schoenmakers
Thijmen v.d. Gevel
Tijn Huizenga 
Wouter van den Hoven 




Deelnemers Examen 16-11-2016 om 20.15 uur
Anke Somers 
Annabelle Roeffen
Anne de Wit 
Annebel de Bont 
Anneke de Kok
Demi de Wind 
Emma Kleijn 
Fleur Smolders 
Fleur van der Meijs 
Jobbeke van der Well 
Julie de Vet 
Julie Geraads 
Julotte van Antwerpen
Laura Punte
Laura Smulders 
Leanne Kluwen 
Lotte de Graaf 
Maartje Dekkers 
Marit Heuer 
Maud Mutsaers
Maud Stoop 
Maxime van Esch 
Megen van Keulen 
Mila Mutsaers 
Pleun Strijbosch 
Puck Simons
Saartje Sanders 
Sam van Riel 
Simone van Nieuwamerongen 
Sophie Bekkers




Deelnemers Examen 17-11-2016 om 19.00 uur
Anne van de Wouw 
Anouk van Leeuwen 
Anouk van Overdijk 
Bregje de Beer
Carlijn van der Veen 
Celine de Moor 
Coos Thoene
Dominique Teeuwen 
Eline Verhoeven 
Elisa Hermans 
Emma van Baaren 
Eva van den Broek 
Evie van Raak 
Geertje Hendriks 
Ilse Mathijssen 
Iris Hartsuiker 
Karlijn Vos 
Maartje Bals 
Marlies Kolen 
Marlinne van Roessel 
Myrthe van Slooten 
Pien Boekholtz 
Renee Weijters 
Renée Zijlstra 
Sanne Krause 
Sarah de Haan 
Sofieke Bolsius 
Sophie Vreeke 
Sterre Dijcks 
Tess Zinnemers 




Deelnemers Examen 17-11-2016 om 20.15 uur
Amber de Brouwer 
André Ceton
Angela van de Broek
Anouk Wolfs 
Bas van Gestel
Bente Wijnands 
Bo Couwenberg 
Danielle Mouwen - Kin
Elke van Duin 
Femke Balke 
Fleur Coppejans 
Fleur Spapens
Florine Roets 
Franklin Vermelis
Hans Verschuuren
Harry Hol
Ingrid van Erp
Isa IJland 
Jasom van Erve
Jos Schalken
Julia Geers 
Kiki Barten 
Marleen van der Bruggen 
Maud van Ginneken 
Mila Hamer 
Miquel Buitenweg
Patricia Mols
Pleun Janssen 
Sophie Tuerlings 
Stijn Vogel